BURSA İNEGÖL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI SERGİ

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI SERGİ

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulunda  “SIFIR ATIK” PROJESİ kapsamında “MİNİK YÜREKLERDEN ÖRNEK ÇANTA “ sloganıyla poşet kullanımının sonlandırılması konulu sergi düzenlendi. Program saat 14:00’de başta İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN, Şube müdürleri Orhan ÇELİK, Halil İbrahim ZENGİN, Özel Büro Sorumlusu Ömer KABAN , okul müdürleri ve misafirlerin  katılımıyla gerçekleşti. “MİNİK YÜREKLERDEN ÖRNEK ÇANTA “ sloganıyla poşet kullanımının sonlandırılması konulu sergi de okul öncesi öğrencilerinin, öğretmenleri ve velilerinin tasarım ve destekleri ile değişik renk ,malzeme ve modelde tasarlanıp yapılmış,  poşet kullanımına alternatif sırt çantaları sergilendi. Sırt çantaları misafirler tarafından oldukça beğenildi.  Okul öncesi öğretmeni Merve AYDIN tarafından poşet kullanımının zararları hakkında sunum yapıldı.

Program sonunda  İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN ve diğer misafirler sergiyi gezdiler.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN:” Geleceğimiz olan bu yavrularımız doğaya saygılı, çevreyi koruyan bilinçli bir nesil olarak büyüyorlar. Bu bilincin oluşmasındaki en önemli faktör öğretmenlerimizdir. Sonrasında bu imkanı sağlayan bu projeleri hayata geçiren okul idarecilerimizdir. Bu çalışmadan gurur duydum. İlçemizdeki tüm okullarımızda bu çalışmalar başlamıştı. Bugün sadece bu okullarımızdan birisi olan İnegöl Ticaret Sanayi İlkokulundaki çalışmayı gördük. Emeği geçen herkese Teşekkür ediyorum dedi.

07-01-201907-01-2019

Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı 3.Kat 16410 İnegöl/BURSA - (0224) 445 22 00 / (0224) 445 22 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.